• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 

Anasayfa

Gara'da PKK terör örgütünün canice katlettiği 13 masum vatandaşımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz. Bu katliama sessiz kalarak tahammüden destek olan şer odaklarını da şiddetle kınıyoruz. TÜMGİAD Ailesi adina İzzet Oben ÇÜRÜK Genel Başkan
15.02.2021
Tümgiad ailesi olarak çözüm ortağımız Maraş Ok Gençlik ve Spor Kulübü ailesini ,TGTOF il temsilcisi Sayın Mustafa Mengür'ü tebrik ederiz.
13.02.2021
Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları derneği KRAF Projesi kapsamında, kadınlarımızın ülke genelindeki üretim seferberliği ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunması, küresel gelişmeler neticesinde güvenli gıda üretiminin yaygınlaştırılması, ihtiyaç sahibi kadınlarımıza istihdam sağlanması hedefiyle, Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatiflerinin kurulmasına ağırlık vermekteyiz. Tümgiad Üretici kadın kooperatifleri güç birliği bünyemizdeki kooperatif sayımız gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Yeni kurulan kooperatiflerimizin sadece ticari hedeflerle değil aynı zamanda sosyal ve kültürel çalışmalar ve projeler yapacak olması da sevindirici.Kütahya Simav’da hayata geçen Yeşil Simav Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ile Antalya Kumluca’da hayata geçen Yörük Türkmen Bacıları Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatiflerini kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim. İzzet Oben ÇÜRÜK TÜMGİAD Genel Başkanı
09.02.2021
Antalya Kumluca’da, Ayşe İnce, Nurcihan Uğurel, Durdu Ateş, Eda Erdoğan, Asuman Gülüş, Dudu Tekin ve Rukiye Can ‘dan oluşan 7 girişimci kadın bir araya gelerek S.S.Yörük Türkmen Bacıları Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini kurdu. Kooperatif Başkanı Ayşe İNCE ; Kumluca Belediye başkanımız Sayın Mustafa Köleoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. İlçemizin yurt genelindeki üretim seferberliğine katkıda bulunmak ve ilçemizdeki ihtiyaç sahibi kadınlarımıza istihdam sağlamak hedefiyle kurmuş olduğumuz kooperatifimiz gerekli altyapı çalışmalarını bitirmiş, resmen faaliyete geçmiş durumdadır.
09.02.2021
Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği , Antalya Anfaş Expo Center Merkez’de 16-19 Mart 2021 tarihleri arasında 2.si düzenlenecek Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali çalışmaları kapsamında Beştepe’de ziyaretlerde bulunmaya başladı. Tümgiad Genel Başkanı İzzet Oben Çürük ziyaretle ilgili ; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı , Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Seyit Sertçelik Beyefendi’ye Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali,Organizasyonu düzenleyen Apgad ve Taşfed ile Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi verdik. Festivalimize teşrif edeceklerini belirten sayın vekilimize ,yakın İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. açıklamasında bulundu.
09.02.2021
TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği ,Gastroantalya Uluslararası Gastronomi festivaline hazırlık kapsamında Ankara’daki çalışmalarına hız verdi. Ankara’da bir araya gelen Tümgiad Genel Başkanı İzzet Oben Çürük,Genel Sekreter Bülent Kumaş,Gen.Başk.Yrd.İsmet Taş,Gen.Başk.Danışmanı Çağatay Korkut Körüklü ve Eti Maden İşletmeleri Baş Müfettişi A.Mustafa Çömez ; APGAD (Akdeniz Pastacılar ve genç aşçılar derneği) ile TAŞFED ‘(Türkiye aşçılar ve şefler federasyonu)’nun düzenlediği Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali programı , Tümgiad’ın proje ve çalışmaları hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.
09.02.2021
Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK 16-19 Mart tarihleri arasında Antalya Anfaş Expo Center’da bu yıl 2 ncisi düzenlenecek olan Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivaline hazırlık kapsamında Tümgiad Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği bünyesindeki kooperatifleri ziyaret ediyor. Festivale katılacak olan Ankara’nın başarılı kadın kooperatiflerinden Ayaş Akkaya Kadın Kooperatifini ziyaret eden Genel Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ,Kooperatif başkanı Zehra Varol’dan Ayaş domates salçası ve kooperatifin çalışmaları hakkında bilgi aldı.
09.02.2021
... 10 ...
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.560813.6151
Euro15.374015.4356
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret248642