• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 

Anasayfa

TÜMGİAD Genel Başkan Yardımcısı İsmet Taş, kooperatiflerin önemine vurgu yaparak, “Kooperatiflerin ihracat ağına dahil edilerek milli üretimin dünyaya yayılması, vatandaşın milli kaynaklarla üretim zincirine dahil edilmesi için çaba gösteriyoruz” dedi. Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 4’üncü Türkiye Kooperatifler Fuarı Ankara Ticaret Odası’nda düzenlendi. ‘Birlikte Üretim, Birlikte Büyüme’ temasıyla gerçekleştirilen fuara Türkiye’nin çeşitli illerinden onlarca kooperatif katıldı. Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği Başkan Yardımcısı İsmet Taş, kooperatiflerin önemine vurgu yaparak, “Kooperatiflerin ihracat ağına dahil edilerek milli üretimin dünyaya yayılması, vatandaşın milli kaynaklarla üretim zincirine dahil edilmesi için uğraşıyoruz” dedi.
07.10.2020
Geçmişte Anadolu’da ,Bakü’de ve Hocalı’da Müslüman Türk halkına karşı yaptıkları katliamlardan bildiğimiz Ermenilerin kapsamlı provakasyonlarda bulunarak Azerbaycan ordusu mevzilerine ve sivil yerleşim birimlerine büyük çaplı silah,top ve havanlarla ateş açmasıyla başlattığı saldırılara,Azerbaycan ordusu da karşı saldırı kararı almıştı. Tümgiad Azerbaycan Ülke temsilcimiz Sn.Almaz İlahe Ehmedova’nın oğlu Mirrahim Mirzaoğlu Ehmedov kardeşimizin de yapılan saldırılarda ağır şekilde yaralanması, Tümgiad ailesi olarak hepimizi derinden üzmüştür.2.Kez ameliyata alınan kardeşimize Allah’tan acil şifalar dileriz.
02.10.2020
2020 Kooperatifler Fuarına katılan , çalışmaları ve ürünleri ile ilgili bilgi veren Kooperatifin Başkanı Sn.İlkay AKBAŞ “İlçede ikamet eden dezavantajlı işsiz kadınlarımıza istihdam sağlamaya yönelik olarak tamamlanan “EĞİTİM, İMALAT VE ÜRETİM ATÖLYESİ” Projesinde gelinen son aşamada atölyede üretim yapılmasında önemli bir sorumluluk üstlenecek olanAkçadağ Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi , Malatya Hivay Tekstil San. Ltd.Şti. Firması ile işbirliği protokolleri imzalandığını” da belirtti.
27.09.2020
Ermenistan’a bağlı güçlerin Uluslar arası hukuka aykırı şekilde Azerbaycan sınırındaki sivil yerleşim bölgelerine yönelik saldırıyla ilgili ; TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları derneği Genel Başkanı İzzet Oben Çürük; Tümgiad Ailesi olarak ;Dağlık Karabağ’daki sivil yerleşim yerlerini de hedef alan ,tarihe Çocuk ve Kadın katili olarak geçmiş Ermenileri lanetle kınıyor, hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet,yaralananlara acil şifalar diliyoruz. Mesajı yayınladı.
27.09.2020
2019 yılında resmen faaliyete geçen KALECİK HANIMELİ KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİMİ VE İŞLETME KOOPERATİFİ; üretimini yaptığı birçok doğal ve sağlıklı ürünün nihai tüketiciye ulaşmasını sağlıyor. Ankara Ticaret Odasının düzenlediği 2020 Kooperatifler fuarına katılan Kalecik Hanımeli Kooperatifi ürünlerinin tanıtımını yaptı., KALECİK HANIMELİ KADIN KOOPERATİFİ Başkanı İmre BEKDAŞ ; Pandemi döneminde çalışmalarına daha da ağırlık verdiklerini, bağışıklık sistemini güçlendirecek ürünlerinin yanında erişteden-salçaya,reçelden-pekmeze ve Kalecik’e özgü bir çok yöresel ürünün üretimini yaptıklarını ve ürünlerinin kurumsal marketlerin stantlarında da yer aldığını belirtti.
27.09.2020
Ülkemizde kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç ve dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odasının Congresium Fuar Merkezinde düzenlediği “Türkiye Kooperatifler Fuarı”’na TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇ BİRLİĞİ’de katıldı. TÜMGİAD Genel Başkan Yardımcısı ve İÇAN İç Anadolu Birliği Genel Başkanı Sn.İsmet TAŞ ; “Kooperatiflerin ticaret yapma kapasitelerinin artırılması, E-Ticaret ağına dahil edilmesi veya paylarının artırılması, İhracat ağına dahil olarak milli üretimin dünyaya yayılması,Vatandaşın milli kaynaklarla üretim zincirine dahil edilmesi gibi ülkemiz adına çok önemli konularda yurt genelinde bir çok kooperatifle birlikte Tümgiad Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri çatısı altında faaliyet göstermekteyiz.
24.09.2020
Ülkemizde kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç ve dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odasının Congresium Fuar Merkezinde düzenlediği “Türkiye Kooperatifler Fuarı” ‘na Kraf Projemiz kapsamında el ele verdiğimiz kooperatiflerimizle birlikte TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇ BİRLİĞİ olarak biz de katılıyoruz. Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği’ni temsilen;Kooperatifler Güç Birliği Sorumlumuz Nurcihan UĞUREL ve Karabük İl Başkanı Melahat BAYRAM katılacaktır.
23.09.2020
 9  ...
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret199027