• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/tumgiad.2/
  • https://www.youtube.com/channel/UCSGmZ1jO5rv7uqAPQUWR7lw
 

Anasayfa

Günümüzün etkili iletişim araçlarından biri olan internet ortamında yer almak, bilgi görüş ve düşüncelerin paylaşılması, kültür birkiminin, geleneklerin, göreneklerin yeni nesillere aktarılması amacıyla 2020 yılında çağın gereksinimlerine uyarak TÜMGİAD site tasarımı yenilenmiş, kapsamlı bilgileri, kolay kullanışı ve yeni tasarımı ile yayına girmiştir. Ayrıca derneğimizin sosyal medya hesapları da daha aktif kullanılmaya başlanacaktır. Güncel haberlerin, içeriklerin, etkinlik ve projelerin yer aldığı, aynı anda tüm dünya dillerinde yayın yapabilen yeni web sitemizin sizlerin sunacağı destekler ile de daha iyi düzeye erişileceğine inanıyoruz.
20.01.2020
TÜMGİAD Ailesi olarak büyük ve büyümeye devam eden bir aileyiz.Kurulduğumuz günden bu yana Şeffaf-Samimi –Güvenilir ve Çalışkan bir yönetim oluşturmayı esas aldık.2019 Yılı sonuna kadar daha çok KOBİ İşletmeleri bünyemizde bulunduruyorduk.Değişik sektörlerden yerel üreticilerin ürünlerini küçük esnafa ulaştırıp,esnafın rekabet gücünü arttırmayı hedefledik.2020 başı itibarıyle Kooperatif ve yerel üreticileri de TÜMGİAD Çatısı altında toplamaya başladık. Çatımız altında oluşturduğumuz Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği ile; Organik(sertifikalı)-Yöresel-Doğal(Analiz raporları ile birlikte )ve Coğrafi işaretli ürünleri,en sağlıklı,en uygun fiyatlı şekilde hem bayii ağımız aracılığıyla hem de direk tüketiciyle buluşturuyoruz.
20.01.2020
Ülkemizde Her Dört Kişiden Birinin Kanser Olduğunu Düşünürsek Organik Tarımın Geliştirilmesinin Öneminin Ne Olduğunu Anlayabiliriz. Organik Ürün Tüketicisinin Genelde Organik Ürünlerinin Pahalı Olduğu Bu Nedenle Alamadıklarını Söylerler. Doğrudur. Organik Üreticisin Maliyet Girdisi Çok Yüksektir. Bunun Nedeni Ülkemizde Çok Az Bölgemizde Organik Tarım Yapılmaktadır. Bu Üreticilerimiz Sadece İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri Gibi 400.500 km.Uzak İlerimizde Getirerek Ürünlerini Satmaktalar. Bu da Doğal Olarak Ürün Fiyatları Artmaktadır. Bunun Gibi Orgamik Ürünlerin İnsanlarımıza Daha Uygun Sağlayabilmenin Yolu Tarım Bakanlığın Organik Tarımı Geliştirmek İçin Türkiye Genelinde İller Bazında Organik Tarımı Desteklemesi Teşfik Etmesi Gerekmektedir.
20.01.2020
Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği tarafından , ticari faaliyetlerimizi bir çatı altında toplayarak,yurt geneline ve yurt dışına ,ürettiğimiz ürünleri değerlendirmeye çalışıyoruz. Fakat faaliyet alanlarımız içinde ,özellikle kadın üreticilerimizin ürünlerini ve pazar ağlarını oluşturarak, üreticilerin sıkıntı duydukları sorunları masaya yatırarak çözüm yollarını bulup destek olmaktır. Ticari bir faaliyet olduğumuz için de gereken tüm destek programlarından faydalanmaları için üreticiyi bilgilendirip yardımcı olmak hedefimizdir. Bu gün ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar nedeniyle üreticilerimiz, ürünleri için gereken pazarı yeteri kadar sağlayamamaktadır.
20.01.2020
TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği çatısı altında oluşturulan TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADINLAR GÜÇ BİRLİĞİ; yurt genelindeki organik-yöresel-doğal ve coğrafi işaretli üretim yapan kadın üreticilerimizden oluşuyor. ÜRETİCİ KADINLAR GÜÇ BİRLİĞİ; Bir yandan bünyesi altında toplanan kooperatiflere yurt içi ve yurt dışında Pazar ağı ve bayilikler oluştururken,bir yandan da sahip olduğu basın medya ajansları aracılığıyla hem kooperatiflerin , üreticilerin ve ürünlerinin yurt genelinde tanıtılmasını ,hem de kooperatif ve üyelerinin sıkıntılarının duyurulmasını sağlıyor.
18.01.2020
... 30 ...
TÜRKİYE HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.335717.4051
Euro18.262618.3357
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret255781