• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 

Anasayfa

Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları derneği KRAF Projesi kapsamında, kadınlarımızın ülke genelindeki üretim seferberliği ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunması, küresel gelişmeler neticesinde güvenli gıda üretiminin yaygınlaştırılması, ihtiyaç sahibi kadınlarımıza istihdam sağlanması hedefiyle, Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatiflerinin kurulmasına ağırlık vermekteyiz. Tümgiad Üretici kadın kooperatifleri güç birliği bünyemizdeki kooperatif sayımız gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Yeni kurulan kooperatiflerimizin sadece ticari hedeflerle değil aynı zamanda sosyal ve kültürel çalışmalar ve projeler yapacak olması da sevindirici.Kütahya Simav’da hayata geçen Yeşil Simav Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ile Antalya Kumluca’da hayata geçen Yörük Türkmen Bacıları Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatiflerini kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim. İzzet Oben ÇÜRÜK TÜMGİAD Genel Başkanı
09.02.2021
Antalya Kumluca’da, Ayşe İnce, Nurcihan Uğurel, Durdu Ateş, Eda Erdoğan, Asuman Gülüş, Dudu Tekin ve Rukiye Can ‘dan oluşan 7 girişimci kadın bir araya gelerek S.S.Yörük Türkmen Bacıları Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini kurdu. Kooperatif Başkanı Ayşe İNCE ; Kumluca Belediye başkanımız Sayın Mustafa Köleoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. İlçemizin yurt genelindeki üretim seferberliğine katkıda bulunmak ve ilçemizdeki ihtiyaç sahibi kadınlarımıza istihdam sağlamak hedefiyle kurmuş olduğumuz kooperatifimiz gerekli altyapı çalışmalarını bitirmiş, resmen faaliyete geçmiş durumdadır.
09.02.2021
Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği , Antalya Anfaş Expo Center Merkez’de 16-19 Mart 2021 tarihleri arasında 2.si düzenlenecek Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali çalışmaları kapsamında Beştepe’de ziyaretlerde bulunmaya başladı. Tümgiad Genel Başkanı İzzet Oben Çürük ziyaretle ilgili ; Cumhurbaşkanı Başdanışmanı , Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Üyesi Prof. Dr. Seyit Sertçelik Beyefendi’ye Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali,Organizasyonu düzenleyen Apgad ve Taşfed ile Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneğinin çalışmaları hakkında bilgi verdik. Festivalimize teşrif edeceklerini belirten sayın vekilimize ,yakın İlgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz. açıklamasında bulundu.
09.02.2021
TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği ,Gastroantalya Uluslararası Gastronomi festivaline hazırlık kapsamında Ankara’daki çalışmalarına hız verdi. Ankara’da bir araya gelen Tümgiad Genel Başkanı İzzet Oben Çürük,Genel Sekreter Bülent Kumaş,Gen.Başk.Yrd.İsmet Taş,Gen.Başk.Danışmanı Çağatay Korkut Körüklü ve Eti Maden İşletmeleri Baş Müfettişi A.Mustafa Çömez ; APGAD (Akdeniz Pastacılar ve genç aşçılar derneği) ile TAŞFED ‘(Türkiye aşçılar ve şefler federasyonu)’nun düzenlediği Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali programı , Tümgiad’ın proje ve çalışmaları hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.
09.02.2021
Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK 16-19 Mart tarihleri arasında Antalya Anfaş Expo Center’da bu yıl 2 ncisi düzenlenecek olan Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivaline hazırlık kapsamında Tümgiad Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği bünyesindeki kooperatifleri ziyaret ediyor. Festivale katılacak olan Ankara’nın başarılı kadın kooperatiflerinden Ayaş Akkaya Kadın Kooperatifini ziyaret eden Genel Başkan ve yönetim kurulu üyeleri ,Kooperatif başkanı Zehra Varol’dan Ayaş domates salçası ve kooperatifin çalışmaları hakkında bilgi aldı.
09.02.2021
Tümgiad Batı Karadeniz Bölge koordinatörü Sayın Melahat BAYRAM ,Karabük Milletvekilleri Sayın Niyazi GÜNEŞ ve Sayın Cumhur ÜNAL’ı ziyaret ederek Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları derneğinin bölge genelindeki çalışmaları ve 16-19 Mart 2021 tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuar merkezinde gerçekleştirilecek olan Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali hakkında bilgi verdi. Görüşmeye Başkan BAYRAM’ın dışında, Karabük İl Başkanlığı Yönetim kadrosundan Sayın Aysun ŞAHİN, Sayın Yıldız İSMAİLOVA, Sayın Yadigar UZ, Sayın Fazilet ÖZTÜRK, Sayın Emine ÇETİNKAYA, Sayın Hilmi EROĞLU ve Kastamonu Araç El Ele Kadın Kooperatif Başkanı Sayın Habibe SEVİMLİOĞLU ve Başkan Yardımcısı Sayın Ayşen YÜZBAŞIOĞLU da katıldı.
25.01.2021
TÜMGİAD Çiftçi Güç Birliğimiz ve TÜMGİAD Üretici Kooperatifler Güç Birliğimiz bünyesinde; Atıl arazileri değerlendirerek yurt genelinde üretim seferberliği ve kırsal kalkınmaya katkı sağlıyoruz, Önce pazar sonra üretim " sloganıyla çiftçi ve üretici kooperatiflerimize ürünlerini ulusal ve uluslararası hazır pazarda değerlendirmelerini sağlıyoruz. Atalık tohum ve iyi tarım uygulamalarını yaygın hale getirmeye çalışıyoruz. Kooperatiflerimizin "Üretim- İstihdam- İhracat "hedefiyle markalasan ve kurumsal bir yapıda faaliyet gösteren birer üretim merkezi haline gelmeleri için destek sağlıyoruz. Gıda atığı ve gıda israfı sorununa vurgu yaparak, üretim kadar önem taşıyan atık ve israfın önüne geçecek projeler hazırlıyoruz. Küresel iklim değişiklikleri ve bu soruna karşı ülkemizde alınacak önlemler kapsamında projeler oluşturuyoruz.
25.01.2021
 3  ...
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret199024