• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/tumgiad.2/
  • https://www.youtube.com/channel/UCSGmZ1jO5rv7uqAPQUWR7lw
 

Anasayfa

Savaş meydanlarında efsanevi bir komutan, Milli Mücadelenin eşsiz lideri, Devlet kuran büyük bir siyaset adamı, Hem fikir hem de hareket adamı, Milletin çehresini değiştiren kudretli bir inkılapçı , Bağımsızlığın Baş mimarı MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ATAM; Çizdiğin yolda ilerliyor,emanetine sahip çıkıyor ve özlemle anıyoruz . Türk Milletinin kalbinde ebediyen yaşayacaksın !
09.11.2020
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar’ın koronavirüs testi pozitif çıkmıştır. Tümgiad Ailesi olarak sağlık durumu iyi olan Başkanımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Başkan twitter hesabından ;”Covid 19 testimin pozitif çıktığını öğrendim. Tedavime hemen başlandı. Tedbir amaçlı gözlem altında tutuyorlar. Genel sağlık durumum iyi, ilgi gösteren herkese teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyorum. Sağlığınıza dikkat edin.” açıklamasında bulundu.
07.11.2020
Türkiye, sismik olarak oldukça aktif bir ülkedir ve hem Avrasya levhası, hem de Arap levhası ile Afrika levhası arasında yer almaktadır. Ayrıca; kendi sınırları içerisinde Kuzey Anadolu Fay Hattı, Doğu Anadolu Fay Hattı ve Batı Anadolu Fay Hattı ile deprem kuşağındadır. Doğu Anadolu ile Kuzey Anadolu Fay Hatları yanal atılımlarla gerçekleşirken, Batı Anadolu Fay Hattı ise normal faylarla gerçekleşerek Ege’nin genişlemesine sebep olmaktadır. İran–Irak sınırında yer alan ve Afrika levhasının ana parçalarından biri olan Bitlis-Zagros Fay Hattı ise, Türkiye’nin doğusuna itme kuvveti uygulamaktadır ve bu yüzden dalma-batma zonu gerçekleşmekte, bu sebepten dolayı Doğu Anadolu Bölgesi her yıl birkaç milimetre yükselmektedir.
04.11.2020
TÜMGİAD Ailesi olarak;İzmir’de meydana gelen depremde hasar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun diliyoruz. Artçı depremlerin devam ettiği, Enkaz altında vatandaşların olduğu, Afad , Arama kurtarma ve ilk yardım ekipleri ivedilikle bölgede gerekli çalışmalara başladığı bildirilmektedir. Yetkililer; Can güvenliği açısından hasar tespiti bitinceye kadar vatandaşların evlerine girmemesi konusunda uyarılarda bulunmaya devam ediyor.Şu ana kadar hayatını kaybeden vatandaşların olmaması sevindirici haber.
30.10.2020
Türk Milletinin karakterinde olan istiklal aşkı ve hürriyetin en iyi korunacağı siyasi rejim Cumhuriyettir. Türkler’de bağımsızlık aşkı,bağımsız devlet kurmakla yaşamlarını sürdürmeleri bunun bir göstergesidir. “ Hürriyet ve İstiklal benim karakterimdir.Ben milletimin ve ecdadımın en kıymetli mirasından olan İstiklal aşkı ile yaratılmış bir adamım.Ben yaşayabilmek içinmutlaka müstakil bir milletin evladı olarak kalmalıyım.Bu sebeple milli istiklal bence bir hayat meselesidir”
28.10.2020
TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği ;insanlığın kanayan yarası İsraf’la mücadele başlattı.TÜMGİAD Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK ;” Tümgiad Ailesi olarak yurt genelinde KRAF Projemiz kapsamında üretime-istihdama ve ihracata yönelik geniş kapsamlı çalışmalar yapmaktadır.Ancak üretime destek verirken ,İsrafın da önüne geçilmesi hayati önem taşımaktadır. Tümgiad ,bünyesindeki dernekler,üretici kadın kooperatifleri ,çiftçi ve tüm Kobi üyeleriyle birlikte farkındalık yaratmak,israfın önüne geçilemezse Ükemizi bekleyen sıkıntıları tekrar vurgulamak maksadıyla israfla mücadele seferberliği başlatmıştır.Halkımızı daha duyarlı olmaya ve tüm STK’ları israfla mücadele etmeye davet ediyoruz.” açklamasında bulundu.
28.10.2020
Peygamber Efendimiz’in (s.a.v) doğumunu kutlamak; insanlık ve merhametini hatırlamak, insaf ve adaletini örnek almak demektir.Sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini örnek almaktır. İnsanlığa sunduğu değerleri anlayarak hayatımızı O’nun yüce ahlakını örnek alıp güzelleştirmek demektir. Mevlid Kandiliniz Mübarek olsun.
28.10.2020
... 17 ...
TÜRKİYE HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.919417.9912
Euro18.320018.3934
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret257712