• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/tumgiad.2/
  • https://www.youtube.com/channel/UCSGmZ1jO5rv7uqAPQUWR7lw
 

Anasayfa

TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali hazırlık çalışmaları kapsamında yurt genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Genel Başkan İzzet Oben ÇÜRÜK Adana’da faaliyet gösteren ve Tümgiad Üretici kadın kooperatifleri güç birliği üyesi Güney Adana Girişimci Kadınlar Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Suna ÇETİN’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.
22.01.2021
Tümgiad Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK organziasyonla ilgili ; Yönetiminde yer aldığımız bu yıl ki Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali , Tümgiad ailesi bünyesinde bulunan firma ve kooperatiflerimizin yöresel ürünlerinin tanıtımı,yöresel kültürlerimizin tanıtımı maksadıyla düzenlenecek etkinlikler ,akademik oturumlar ve yurt genelinden profesyonel şef ve aşçılarımızın yöresel lezzetlerinin sunumlarıyla çok geniş kapsamlı ve kalabalık geçecek. Ülkemiz için çok büyük önem taşıyan bu festivalde herkesi aramızda görmek bizleri mutlu edecek. açıklamasında bulundu.
16.01.2021
Haber verme ve duyurmanın ötesinde toplumsal bilincin oluşmasında toplumun vazgeçilmez öğesi olan basının aynı zamanda milli birliğin sağlanmasında ve özgürlüklerin korunmasında da ciddi rolü vardır. Gücünü kamuoyu desteğinden alan ve kamu adına hareket ederek toplumu doğru ve objektif haberlerle bilgilendiren basın ; etkin bir denetim organı olma konumuyla da şeffaf bir yönetim anlayışının oluşumuna katkı sağlamaktadır.
10.01.2021
TÜMGİAD Tüm girişimci ve iş insanları derneği ve Tüm üretici kooperatifler güç birliğinin İl teşkilatları; 2021 çalışma programı kapsamında yurt genelinde yoğun şekilde faaliyetlere başladı. Tümgiad Antalya İl Başkanı Nurcihan UĞUREL üretici esnaflarla görüşmeler yaparken, İl genel sekreteri Ayşe İNCE üretici kadın kooperatifleri ,Antalya Tümgiad Gençlik Kulübü il başkanı Ahsengül İNCE ise hayata geçirilecek gençlik projeleri kapsamında Antalyalı Gençlerle el ele verip istişarelerde bulunuyor.
07.01.2021
Yurt genelinde faaliyet gösteren TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği Batı Karadeniz Bölge Sorumlusu Sayın Melahat BAYRAM, Safranbolu Belediye Başkanı Sayın Elif KÖSE’yi ziyarette bulundu. Başkan BAYRAM ; Sayın Elif KÖSE ‘;“Bir kap yemek,bir kap su projesi” ile sokak hayvanlarına,” Doğanın pili bitmesin projesiyle” geri dönüşüm çalışmalarına, “Dayanışma platformu projesi” ile ihtiyaç sahiplerine, “Siz üretin biz satalım projesi” ile üreticilere destek olan ve UNESCO Dünya Miras Şehri Safranbolu’nun ilk kadın belediye başkanı ünvanına sahip.
07.01.2021
Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesi sınırları içinde bulunan Hamitabat yaklaşık 2 bin köydür. Halkının çoğunluğunun temel geçim kaynağı tarım ve hayvancılık. Bu faaliyetleri desteklemek ve geliştirmek amacıyla 1975 yılında S.S. Hamitabat Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatif kurulmuş. Kooperatif 2.Başkanı Sayın Yılmaz MEMİ, Kooperatifin amacı ile ilgili ; “Kooperatifimiz ürünlerinde temel hammadde olarak dana eti kullanılmakta olup, bu hammadde ihtiyacının %30’unu kendi ortaklarından, %70’ını ise civar köylerden tedarik ederek, hem kendi köyü için hem de civar köyler için kalkınmayı destekleyici rol oynamaktadır. Amacımız üreticiye hizmet, tüketiciye kalite sunmaktır.” açıklamasında bulundu.
29.12.2020
Doğu Akdeniz’in zeytin kokan ilçesi Altınözü’nde kurulan HAZEK Kooperatifi Altınözü Kaymakamlığı SYDV Aile Destek Merkezi ve Altınözü Belediyesi Kültür Evi’ de, Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediyesi’ nin destekleriyle ve himayelerinde kurulmuş olup, Altınözü kadınlarının ürettikleri yöreye özgü doğal ürünlerin tanıtılması ve nihai tüketiciye sağlıklı şekilde ulaşması için faaliyet gösteriyor.
27.12.2020
... 13 ...
TÜRKİYE HABER
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.255616.3208
Euro17.353817.4234
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret254201