• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
  • https://www.youtube.com/channel/UChCYHZdDeqmSN9fvroCx10Q
Translate
Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver.

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çöllere düştüğümüz gün Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; Barışın güvercini, savaşın kartalı Yüksek yerlerde açan çiçeğim. Senin altında doğdum. Senin altında öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim!

Arif Nihat Asya
Kültür Portalı
Site Haritası

Anasayfa

Sabır, şefkat ve fedekarlığın timsali, Merhamet, Sevgi ve iyiliğin sembolü, Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm Cefakar Annelerimizin “ ANNELER GÜNÜNÜ” kutlar,sevdikleriyle birlikte sağlıklı bir ömür dileriz. TÜMGİAD TÜM GİRİŞİMCİ VE İŞ İNSANLARI DERNEĞİ TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇ BİRLİĞİ
10.05.2020
TÜMGİAD Bünyesinde oluşturulan KRAF ÜRETİM MERKEZLERİ Üretim Seferberliği kapsamında , Yaş meyve-sebze gurubu ürünlerin üretim pazarlama ve ihracatını yapmaktadır. Muhtelif illerimizde bulunan Ekime hazır 2.000- dönüm arazimizde Yurtiçi ve dışı genelindeki özel ürün taleplerini de karşılamaktayız.
06.05.2020
TÜMGİAD Bünyesinde oluşturulan KRAF ÜRETİM MERKEZLERİ Üretim Seferberliği kapsamında, Tıbbi ve Aromatik bitki gurubu ürünlerin üretim pazarlama ve ihracatını yapmaktadır. Muhtelif illerimizde bulunan Ekime hazır 1500 - dönüm arazimizde Yurtiçi ve dışı genelindeki özel ürün taleplerini de karşılamaktayız.
06.05.2020
Yurt genelinde hayata geçirilen KRAF PROJESİ ,Tümgiad İl Teşkilatları tarafından çiftçiler bilgilendiriliyor. TÜMGİAD Karabük İl Başkanı Sn.Melahat Bayram’da KRAF PROJESİ’ni çiftçi kadınlarımıza anlatmak için ziyaretlerde bulundu. Melahat Bayram ; “Çiftçilerimizin emeklerinin ,alın terinin karşılığını alabilmeleri için TÜMGİAD ailesi olarak el ele verdik.Çiftçimizin ürünlerini kısır bir bölgede satmak zorunda kalmamaları,yurt genelinde Pazar ağı oluşturmaları için çalışmalar yapıyoruz.Doğal tarım uygulamaları ile ürettikleri ürünlerin yurt genelinde nihai tüketiciye ulaşmasını sağlıyoruz.Çiftçilerimizin yanı sıra Karabük’te ki kadın kooperatifleri ile de görüşmelerimiz devam ediyor.İhtiyaç sahibi kadınlarımızın aile bütçesine katkıda bulunmalarını sağlamak, çiftçi kadınlarımızın daha kurumsal hareket etmelerini gerçekleştirmek için hep birlikte TÜMGİAD Tüm Üretici Kooperatifler Güç Birliği çatımız altında üretim seferberliğine katkıda bulunuyoruz.”açıklamalarında bulundu.
01.05.2020
Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği, emeğin, emektarın, alın terinin günü olan 1 MAYIS İŞÇİ VE EMEKÇİ BAYRAMI kutlu olsun.
01.05.2020
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100. yılı, Türkiye’nin ve dünyanın tüm çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.
23.04.2020
TÜMGİAD çatısı altında oluşturulan “Üretici Kadınlar Güç Birliği”, bir yandan bünyesi altında bulunan kooperatiflere yurtiçi ve yurtdışında bayilikler ve pazar ağı oluştururken, diğer yandan da sahip olduğu basın ve medya ajansları aracılığıyla kooperatiflerin ve üreticilerin ürünlerinin tanıtılmasına ve sorunlarının duyurulmasına yardımcı oluyor. Üretim seferberliğinin yurt geneline yayılmasını sağlamak için Kriz ve Afet Dönemlerinde Üretim Merkezi Projesi’ni (KRAF) hayata geçiren Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği (TÜMGİAD), üyeleri, üretici kooperatifleri, yerel çiftçiler ve sorumluluk bilinciyle hareket eden tüm kurum, kuruluş ve STK’lar ile el ele vererek bu projeyi gerçekleştirmek için ilk adımı attı.
22.04.2020
... 11 ...
TÜRKİYE HABER
TÜMGİAD BUSİNESS
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret192625