• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 

Anasayfa

Tümgiad Batı Karadeniz Bölge koordinatörü Sayın Melahat BAYRAM ,Karabük Milletvekilleri Sayın Niyazi GÜNEŞ ve Sayın Cumhur ÜNAL’ı ziyaret ederek Tümgiad Tüm Girişimci ve İş İnsanları derneğinin bölge genelindeki çalışmaları ve 16-19 Mart 2021 tarihleri arasında Antalya Anfaş Fuar merkezinde gerçekleştirilecek olan Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali hakkında bilgi verdi. Görüşmeye Başkan BAYRAM’ın dışında, Karabük İl Başkanlığı Yönetim kadrosundan Sayın Aysun ŞAHİN, Sayın Yıldız İSMAİLOVA, Sayın Yadigar UZ, Sayın Fazilet ÖZTÜRK, Sayın Emine ÇETİNKAYA, Sayın Hilmi EROĞLU ve Kastamonu Araç El Ele Kadın Kooperatif Başkanı Sayın Habibe SEVİMLİOĞLU ve Başkan Yardımcısı Sayın Ayşen YÜZBAŞIOĞLU da katıldı.
25.01.2021
TÜMGİAD Çiftçi Güç Birliğimiz ve TÜMGİAD Üretici Kooperatifler Güç Birliğimiz bünyesinde; Atıl arazileri değerlendirerek yurt genelinde üretim seferberliği ve kırsal kalkınmaya katkı sağlıyoruz, Önce pazar sonra üretim " sloganıyla çiftçi ve üretici kooperatiflerimize ürünlerini ulusal ve uluslararası hazır pazarda değerlendirmelerini sağlıyoruz. Atalık tohum ve iyi tarım uygulamalarını yaygın hale getirmeye çalışıyoruz. Kooperatiflerimizin "Üretim- İstihdam- İhracat "hedefiyle markalasan ve kurumsal bir yapıda faaliyet gösteren birer üretim merkezi haline gelmeleri için destek sağlıyoruz. Gıda atığı ve gıda israfı sorununa vurgu yaparak, üretim kadar önem taşıyan atık ve israfın önüne geçecek projeler hazırlıyoruz. Küresel iklim değişiklikleri ve bu soruna karşı ülkemizde alınacak önlemler kapsamında projeler oluşturuyoruz.
25.01.2021
Adana’nın üretici kadınlarının bir araya gelerek kurduğu Güney Adana Tarımsal kalkınma kooperatifi TÜMGİAD Ailesine katıldı. İyi tarım uygulamaları kapsamında ürettikleri ürünlerin bölge genelinde kurumsal birçok markette bulunduğunu belirten Başkan Suna ÇETİN,; Adana’nın yöresel ürünlerini ve kültürünü 16-19 Mart tarihleri arasında Anfaş Expo Fuar merkezinde düzenlenecek olan Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivalinde uluslararası platforma taşıyacağız. açıklamasında bulundu.
22.01.2021
TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali hazırlık çalışmaları kapsamında yurt genelinde ziyaretlerini sürdürüyor. Genel Başkan İzzet Oben ÇÜRÜK Adana’da faaliyet gösteren ve Tümgiad Üretici kadın kooperatifleri güç birliği üyesi Güney Adana Girişimci Kadınlar Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Suna ÇETİN’den çalışmaları hakkında bilgi aldı.
22.01.2021
Tümgiad Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK organziasyonla ilgili ; Yönetiminde yer aldığımız bu yıl ki Gastroantalya Uluslararası Gastronomi Festivali , Tümgiad ailesi bünyesinde bulunan firma ve kooperatiflerimizin yöresel ürünlerinin tanıtımı,yöresel kültürlerimizin tanıtımı maksadıyla düzenlenecek etkinlikler ,akademik oturumlar ve yurt genelinden profesyonel şef ve aşçılarımızın yöresel lezzetlerinin sunumlarıyla çok geniş kapsamlı ve kalabalık geçecek. Ülkemiz için çok büyük önem taşıyan bu festivalde herkesi aramızda görmek bizleri mutlu edecek. açıklamasında bulundu.
16.01.2021
Haber verme ve duyurmanın ötesinde toplumsal bilincin oluşmasında toplumun vazgeçilmez öğesi olan basının aynı zamanda milli birliğin sağlanmasında ve özgürlüklerin korunmasında da ciddi rolü vardır. Gücünü kamuoyu desteğinden alan ve kamu adına hareket ederek toplumu doğru ve objektif haberlerle bilgilendiren basın ; etkin bir denetim organı olma konumuyla da şeffaf bir yönetim anlayışının oluşumuna katkı sağlamaktadır.
10.01.2021
TÜMGİAD Tüm girişimci ve iş insanları derneği ve Tüm üretici kooperatifler güç birliğinin İl teşkilatları; 2021 çalışma programı kapsamında yurt genelinde yoğun şekilde faaliyetlere başladı. Tümgiad Antalya İl Başkanı Nurcihan UĞUREL üretici esnaflarla görüşmeler yaparken, İl genel sekreteri Ayşe İNCE üretici kadın kooperatifleri ,Antalya Tümgiad Gençlik Kulübü il başkanı Ahsengül İNCE ise hayata geçirilecek gençlik projeleri kapsamında Antalyalı Gençlerle el ele verip istişarelerde bulunuyor.
07.01.2021
... 11 ...
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.560813.6151
Euro15.374015.4356
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam34
Toplam Ziyaret248643