• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
  • https://www.youtube.com/channel/UChCYHZdDeqmSN9fvroCx10Q
Translate
Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver.

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çöllere düştüğümüz gün Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; Barışın güvercini, savaşın kartalı Yüksek yerlerde açan çiçeğim. Senin altında doğdum. Senin altında öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim!

Arif Nihat Asya
Kültür Portalı
Site Haritası
Beypazarı Kınalı Eller Kadın Kooperatifi Tümgiad ailesine katıldı


Ankara Beypazarı Kınalı Eller Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi 2020 yılı Mart ay’ında  Beypazarı’nın yöresel lezzetlerini Türkiye’ye duyurmak ve bölgenin kadınlarına istihdam  alanı oluşturmak maksadıyla 7 girişimci kadın ile kurulmuş, bugün 12 girişimci kadınla yoluna devam etmekte.

Kınalı Eller bir yandan yöresel ürünlerini ,yöresel kültürlerini ve yöresel lezzetlerini ulusal ve uluslar arası platforma taşırken diğer yandan da markalaşma yolunda çalışmalar yapıyor.

Pandemi sebebiyle bir çok planlarını ertelemek durumunda kaldıklarını belirten Kooperatif Başkanı  Sayın Serpil DENİZ ; birlikte çalışarak,üreterek ve inanarak bu süreçten hızlı ve güçlenmiş olarak çıkacaklarını belirtti.

Kooperatif Genel Müdürü Sayın Nesrin DİNÇKAN  ise ;

Bir araya gelmek başlangıçtır,beraberliği sürdürmek ilerlemedir,beraber çalışmaksa başarıdır.Kooperatifimizin temelinde yatan düşünce budur.Bugün için Kınalı Eller birçok kurumsal markete ürünlerimiz girmiş durumda,bunun yanı sıra E-Ticaret sitelerinden de ürünlerimize ulaşılabilmektedir.Hedefimiz Beypazarı’nın yöresel ürünlerini uluslar arası pazarda tanıtmak,aynı zamanda da ülkemize katma değer sağlamaktır.

açıklamasında bulundu.

 

  
62 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
TÜMGİAD BUSİNESS
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.58857.6190
Euro9.01459.0506
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam37
Toplam Ziyaret197129