• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 
TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği’nin Kuruluş YıldönümüTÜMGİAD;

 2  Yıl önce bugün  resmi olarak ; küçük esnafın piyasadaki rekabet şansını arttıracak  ,yerel üreticilerin ürünlerine pazarda yer bulabilmesini  ve ayakta kalma mücadelesi veren küçük esnafa destek olmak amacıyla   faaliyet göstermeye başlamıştır.

TÜMGİAD;

Pandemi döneminin başlamasıyla birlikte KRAF (Kriz ve afet dönemlerinde üretim merkezleri) PROJESİ’ni hayata geçirerek üretim-istihdam ve ihracat odaklı çalışmalara ağırlık vermiştir. Bu amaç doğrultusunda TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADIN KOOPERATİFLERİ GÜÇ BİRLİĞİ’ni oluşturarak yurt genelindeki kadın kooperatiflerinin  ortak değer ve ortak hedef bilinciyle  Güç Birliği çatısı altında üretim seferberliğine ,istihdamın arttırılmasına katkı sağlanabilmesini hedeflemiştir. Daha kurumsal  ve uluslar arası faaliyetlerine hız vermek için Kooperatif Birliğini kurarak,Üretim ve Paketleme tesisini hayata geçirmeyi  programının ilk sırasına almıştır.

TÜMGİAD;

Geleceğin aydınlatıcıları olarak gördüğü Gençlerin sosyal-kültürel-teknolojik  ve ekonomik alanlarda daha etkin,daha verimli  katılımını sağlayabilmek amacıyla TÜMGİAD GENÇLİK KULÜBÜ’nü oluşturmuştur.

Gençlik Kulübü ;Dünya genelindeki teknolojik gelişmelerden geri kalmayacak,tam tersi bu gelişmelere alternatifler yaratacak, Sürdürülebilir tarıma katkıda bulunacak,Kendini geliştirmiş,eğitim seviyesi yüksek,girişimcilik kültürüne hakim,Analiz yeteneğine sahip,projeler geliştiren,üretken,Paylaşımcı,ortak değerlere  sahip-ortak hedefe yürüyen gençleri aynı çatı altında buluşturmak için oluşturulmuş bir yapıdır. Gençlerin güçlü yaşam becerilerine, insani ve millî değerlere sahip olarak yetişmelerinin, iktisadi ve sosyal hayata ve karar alma mekanizmalarına aktif katılımlarının sağlanması temel amaçtır.

TÜMGİAD;

23 İl ve Azerbaycan Ülke Temsilciliği ,Kadın Kooperatifleri ve Çiftçiler ,esnaflar ve yerel üreticiler,üreten- girişimci gençler ile çok büyük bir AİLE olarak faaliyet gösterir duruma gelmiştir.

  • Ortak değerlerimizle ortak hedeflere yürüdüğümüz  TÜMGİAD ailesinin tüm bireylerine ,
  • Ülkenin üretim seferberliğine,kırsal kalkınmasına,sosyal-kültürel-teknolojik ve ekonomik kalkınmasına katkıda bulunan tüm  çözüm ortaklarımıza

TEŞEKKÜR EDERİZ.

  
350 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret245683