• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
  • https://www.youtube.com/channel/UChCYHZdDeqmSN9fvroCx10Q
Translate
Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver.

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çöllere düştüğümüz gün Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; Barışın güvercini, savaşın kartalı Yüksek yerlerde açan çiçeğim. Senin altında doğdum. Senin altında öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim!

Arif Nihat Asya
Kültür Portalı
Site Haritası
KALECİK HANIMELİ KADIN KOOPERATİFİ TÜMGİAD AİLESİNE KATILDI

2019 yılında resmen faaliyete geçen KALECİK HANIMELİ KADIN  GİRİŞİMİ ÜRETİMİ VE İŞLETME KOOPERATİFİ;  üretimini yaptığı birçok doğal ve sağlıklı ürünün nihai tüketiciye ulaşmasını sağlıyor.

Ankara Ticaret Odasının düzenlediği 2020 Kooperatifler fuarına katılan  Kalecik Hanımeli Kooperatifi  ürünlerinin tanıtımını yaptı.                                                                               
KALECİK HANIMELİ KADIN KOOPERATİFİ Başkanı  İmre BEKDAŞ ; Pandemi döneminde çalışmalarına daha da ağırlık verdiklerini, bağışıklık sistemini güçlendirecek ürünlerinin yanında erişteden-salçaya,reçelden-pekmeze ve Kalecik’e özgü bir çok yöresel ürünün üretimini yaptıklarını ve ürünlerinin kurumsal marketlerin stantlarında da yer aldığını belirtti.

TÜMGİAD Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK ; “Bir çok kooperatif  ne yazık ki kooperatifçilik amaçlarına hakim değil. Eğitim yetersizliği söz konusu.Üretimden ziyade al-sat şekliyle çalışma yapan çok kooperatifimiz var.Konuya hakim,kurumsal çalışma yapan ,üretimi esas almış  Kalecik Hanımeli Kadın Kooperatifinin TÜMGİAD Ailesi içerisinde olması bizi memnun etti. “ açıklamasında bulundu.


                

  
43 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
TÜMGİAD BUSİNESS
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret192627