• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 
Tümgiad Gençlik Kulübü Çalışmalarına Hız Verdi.

TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları derneği bünyesinde oluşturulan TÜMGİAD GENÇLİK KULÜBÜ Yurt genelinde teşkilatlanmasına hız verdi.Antalya’dan sonra Adana’da da teşkilatlanmasını tamamlayan TÜMGİAD GENÇLİK KULÜBÜ’nün  Adana İl Başkanı Gülşen OĞUZ oldu.

Adana Çukurova Üniversitesi İşletme Bölümü  son  sınıfta öğrenimine devam eden OĞUZ ; “Küresel kriz , Teknoloji ve Tarım’ın Günümüzün ve geleceğin vazgeçilmez alanları  olduğunu daha net anlamamızı sağladı.

TÜMGİAD GENÇLİK KULÜBÜ olarak;  Küresel krizler,savaş,afet,iklim değişikleri gibi etkenler göz önünde tutularak  sürdürülebilir tarımsal faaliyetlere ,Atıl arazilerin  değerlendirilerek yaş meyve-sebze,bakliyat,tıbbi ve aromatik bitki yetiştiriciliği faaliyetlerine katkı sağlayacak projeleri oluşturmayı ve hayata geçirmeyi esas aldık. Dünya ülkelerinin ciddi şekilde çalışmalar yaptığı Yenilebilir Enerji  kaynakları konusunda , Engelli genç ve çocuklarımızın yaşadığı sorunlar tespit edilerek ,çözüm geliştirici , Suça maruz kalan çocuklarımızın ve gençlerimizin hayata kazandırılması kapsamında , Çocukların ve gençlerin , sağlıklı gelişimlerini olumsuz etkileyecek oyun ve dijital uygulamalar ile kitap,sosyal medya gibi yayın içeriklerinden korunmasına yönelik projeler geliştirilerek hayata geçirilecektir.

Bunların yanında ; Girişimcilik kültürünün ve el becerilerinin geliştirilmesi açısından çalışmalara ağırlık verilecek. Gençler olarak Toplumsal sorunlara katkıda bulunulacak  farkındalık projeleri  geliştirilecek,hayata geçirilecek. Çocuğa yönelik ihmal, istismar ve şiddetin nedenlerini içeren ve mevcut durumu tespit eden bilimsel araştırmalar yapılacak,projeler oluşturularak ilgili makamlarla istişareler yapılacak. Uyuşturucuyla mücadele kapsamında etkin rol oynanacak,ilgili makamlarla istişareler yapılacak.

Ortak değerlere sahip,ortak amaçlara hizmet eden gençlik kuruluşlarıyla işbirliği halinde çalışmalara ağırlık verilecek. Açıklamalarında bulundu.

http://www.tumgiad.com.tr

  
212 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar13.560813.6151
Euro15.374015.4356
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret248637