• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
 
TÜMGİAD YURT GENELİNDE ÇALIŞMALARINA START VERDİ.08 Şubat Cumartesi günü Tümgiad İstişare toplantısına ; Yeni yönetim kurulu üyeleri ,İl Başkanları ,Danışman kadrosu ve çalışma komisyonları  sorumluları  katıldı.

Hava muhalefetine rağmen bir çok vilayetten  Toplantıya katılan üyelere teşekkür eden  Genel Başkan İzzet Oben ÇÜRÜK ; Ülkenin üretime-istihdama ve ihracata en çok  ihtiyacı olduğu bir sürecin yaşandığını, Tümgiad çatısı altındaki tüm üretici -kooperatifler ve işbirliği halinde olunan sivil toplum örgütleri ile bu sürece destek verileceğini belirtti. Iyi tarım uygulamalarına ve yerli tohum kullanımına teşvik edileceğini, doğal-organik ürünlerin tüketiciyle daha fazla buluşturulacağını  dile getiren Başkan ; üreticinin basın-medya ve tanıtıma ,uygun şartlarla tarımsal girdiye,pazar ağına ve kurumsal yapılanmaya ihtiyacının olduğunu ,bu ihtiyaçların TÜMGİAD olarak karşılanacağının müjdesini de verdi.

TÜMGİAD Genel Başkan Yardımcısı,aynı zamanda İÇAN Birliği  Genel Başkanı  olan  Sn.İsmet TAŞ  ” Başkanlığını yaptığı Türkiye Muhabirler Birliği  aracılığıyla derneğin ve üretici üyelerin  bir çok ülkede tanıtımlarının sağlanabileceğini bu sayede ihracat çalışmalarının daha hızlı hayata geçirileceğini ifade ederken,Ortak değerlere sahip -ortak  hedeflere yürüyen İÇAN ve TÜMGİAD’ın birlikte çok başarılı ticari ve sosyal projelere imza atacağını belirtti.

Çalışma ve katkılarından dolayı Teşekkür belgesi takdim edilen TÜMGİAD Genel Sekreteri Sn.Bülent KUMAŞ ;Derneğin 2020 yılı  çalışma programı hakkında katılımcıları bilgilendirirken, derneğin mevcut yerel ve ulusal bazlı haber kanalları aracılığıyla üyelerini çalışmalarını ve ürünlerini çok daha geniş bir kitleye duyurabileceklerini Kobi’lerin, üretici ve kooperatiflerin sesi olacaklarını dile getirdi.

Toplantıda ayrıca çalışmalarından dolayı İzmir İl Başkanı Sn.Suat KUŞEV’e de Teşekkür belgesi takdim edilirken Sn.Fikret AVCI’nın  Tekirdağ İl Başkanı olarak ataması yapıldı.

     

 

  
249 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.82938.8647
Euro10.329110.3705
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam25
Toplam Ziyaret243024