• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
  • https://www.youtube.com/channel/UChCYHZdDeqmSN9fvroCx10Q
Translate
Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver.

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çöllere düştüğümüz gün Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; Barışın güvercini, savaşın kartalı Yüksek yerlerde açan çiçeğim. Senin altında doğdum. Senin altında öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim!

Arif Nihat Asya
Kültür Portalı
Site Haritası
TÜMGİAD Ailesi Olarak Büyümeye Devam Ediyoruz.


TÜMGİAD
  Ailesi olarak büyük ve büyümeye devam eden bir aileyiz.Kurulduğumuz günden bu yana Şeffaf-Samimi – Güvenilir ve Çalışkan bir yönetim oluşturmayı esas aldık.2019 Yılı sonuna kadar daha çok KOBİ İşletmeleri bünyemizde bulunduruyorduk. Değişik sektörlerden yerel üreticilerin ürünlerini küçük esnafa ulaştırıp,esnafın rekabet gücünü arttırmayı hedefledik. 2020 başı itibarıyle Kooperatif ve yerel üreticileri de TÜMGİAD Çatısı altında toplamaya başladık.

Çatımız altında oluşturduğumuz Tüm Üretici Kadın  Kooperatifleri Güç Birliği ile; Organik(sertifikalı)- Yöresel-Doğal(Analiz raporları ile birlikte )ve Coğrafi işaretli ürünleri,en sağlıklı,en uygun fiyatlı şekilde hem bayii ağımız aracılığıyla hem de direk tüketiciyle buluşturuyoruz.Aynı zamanda  alt yapısı müsait üreticilerimizin Yurt dışı bağlantılarımızla da İhracat yapmalarını sağlıyoruz.Sertifikası olmayan  fakat organik ve analiz raporu olmadan doğal denerek satılan ürünlerin de önünün kesilmesini,bu üreticileri de danışmanlıklarını üstlenerek, gerçekten İyi Tarım Uygulamalarına teşvik edilmesini Organik Tarımın  ve Yerli tohum kullanımının  hızlandırılmasını hedeflemiş durumdayız. Bu çalışmalarımızın yurt geneline yayılması için kurduğumuz görsel ve yazılı basın medya araçlarımızla da hem kooperatiflerin,hem KOBİ’lerin hem de yerel üreticilerin sesi oluyor, tanıtımlarını yapıyoruz.

2020 Yılı içerisinde önce Ulusal, bir müddet sonra da Uluslar arası Fuar organizsyonları düzenleyerek tüm üreticilerimizi bir araya getirmiş, ürünlerinin yurt genelinde ve Uluslararası Platformda tanınmasını sağlayacağız.

 
  
107 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
TÜMGİAD BUSİNESS
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret192619