• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100026682783437
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054704174
  • https://twitter.com/tumgiad/status/1197240885353877506?s=20
  • https://www.instagram.com/p/B8rst8oAqBV/?igshid=11c9oks0npgxk
  • https://www.youtube.com/channel/UChCYHZdDeqmSN9fvroCx10Q
Translate
Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, Işık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın Mezarını kazacağım. Seni selâmlamadan uçan kuşun Yuvasını bozacağım. Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder... Gölgende bana da, bana da yer ver.

Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar: Yurda ay yıldızının ışığı yeter. Savaş bizi karlı dağlara götürdüğü gün Kızıllığında ısındık; Dağlardan çöllere düştüğümüz gün Gölgene sığındık.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; Barışın güvercini, savaşın kartalı Yüksek yerlerde açan çiçeğim. Senin altında doğdum. Senin altında öleceğim.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim: Yer yüzünde yer beğen! Nereye dikilmek istersen, Söyle, seni oraya dikeyim!

Arif Nihat Asya
Kültür Portalı
Site Haritası
Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği


Tüm Girişimci ve  İş İnsanları Derneği tarafından , ticari faaliyetlerimizi bir çatı altında toplayarak,yurt geneline ve yurt dışına ,ürettiğimiz ürünleri değerlendirmeye çalışıyoruz. Fakat faaliyet alanlarımız içinde ,özellikle kadın üreticilerimizin ürünlerini ve pazar ağlarını oluşturarak, üreticilerin  sıkıntı duydukları sorunları masaya yatırarak çözüm yollarını bulup destek olmaktır. Ticari bir faaliyet olduğumuz için de gereken tüm destek programlarından faydalanmaları için üreticiyi bilgilendirip yardımcı olmak hedefimizdir. Bu gün ülkemizdeki ekonomik sıkıntılar nedeniyle üreticilerimiz, ürünleri için gereken pazarı yeteri kadar sağlayamamaktadır. Amacımız orta ölçekli üretici kardeşlerimizin ihtiyaç duyduğu pazar ve ürünlerinin satış ağını oluşturmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.


HANİFE AYDIN Yönetim Kurulu Üyesi
  
104 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
TÜRKİYE HABER
TÜMGİAD BUSİNESS
GAZETE TÜMGİAD
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.77417.8053
Euro9.45599.4938
Saat
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam29
Toplam Ziyaret192624